Instruktorzy


Katarzyna Arbaczewska-Matys
Katarzyna Arbaczewska-Matys

Katarzyna Arbaczewska-Matys

Przyjaźń Katarzyny z flamenco zaczęła się dość przypadkowo - od zajęć wychowania fizycznego w czasie studiów... I okazało się, że to jest właśnie ten taniec! Po kilku latach nauki u polskich instruktorów tego stylu przyszedł czas na  zdobywanie szlifów pod okiem Hiszpanów, m. in. Candeli Soto, Leonor Leal, Yasaray Rodriguez, Josego Manuela Buzona, Maribel Ramos, Inmaculady Ortegi, Ricarda Rubio czy Mercedes Ruiz. Przez kilka lat byla instruktorem w szkole Rosa Maria, od 2009 roku uczy flamenco w Studiu La Vuelta. Zainicjowała i prowadzi w Studiu współpracę z Nadią Mazur, tancerką i instruktorką z Warszawy, która zaowocowała m. in. wspólnym udziałem we wrocławskim spektaklu "Carmen - Zarzuela Show" w czerwcu 2016 r. we Wrocławiu. Współpracuje z Jakubem Niedoborkiem i Jakubem Polanowskim w ramach zespołu muzyki flamenco Por Fiesta.

Aleksandra Gadzało
Aleksandra Gadzało
15.09.2015

Aleksandra Gadzało

Tancerka i instruktorka flamenco. Pierwsze kroki w tym tańcu stawiała w Lubelskiej Szkole Flamenco. Od 2007 r. szkoliła się pod okiem Łucji Krasińskiej, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności podczas warsztatów prowadzonych przez hiszpańskich tancerzy m. in. Angeles Gabaldon, Juana Polvillo, Maribel Ramos, Manuelę Rios.

Adam Kwapiński
Adam Kwapiński

Adam Kwapiński

Od lat zafascynowany kulturą i historią Irlandii w każdej formie. Z tańcem irlandzkim związany od prawie dekady. Przez lata uczeń nieistniejącego już lubelskiego oddziału warszawskiej szkoły tańca irlandzkiego Ua Niall (obecnie Rince Na Colman). W 2010 roku zainicjował powstanie lubelskiego zespołu tańca irlandzkiego Glas Eirin, który aktywnie działa występując w trakcie licznych lubelskich imprez i wydarzeń kulturalnych.

Agata Łuka
Agata Łuka

Agata Łuka - taniec orientalny

Agata Łuka o sobie:

Nadia Mazur
Nadia Mazur
28.06.2016

Nadia Mazur

Nadia Mazur – tancerka flamenco, choreografka, założycielka Akademii FlamencoArte oraz Teatru Tańca FlamencoArte w Warszawie.

Joanna Sitko
Joanna Sitko

Joanna Sitko

Joanna Sitko - flamenco

Luiza Ewa Sobczak
Luiza Ewa Sobczak

Luiza Ewa Sobczak

Instruktor i tancerz flamenco. Zainteresowania: taniec flamenco „puro” (tylko klasyczne flamenco, bez zastosowania technik tanecznych z innych stylów tańca), technika stepu, palos (gatunek tańca): buleria, alegria i farruca.